Virtuálne terminály

Prepracovaný systém virtuálnych terminálov dovoľuje evidovať dochádzku aj s minimálnymi obstarávacími nákladmi na hardvér. Klasické dochádzkové terminály u nás možno nahradiť tzv. Virtuálnymi terminálmi, kedy sú prístupy evidované pomocou webových aplikácií s klasickou autentizáciou pomocou hesiel a pinov. Ekonomická stránka ale nie je jedinou výhodou virtuálnych terminálov. Toto riešenie je veľmi vhodné aj pre evidenciu dochádzky pri menej tradičných typoch dochádzky – napr.: homeoffice, dochádzky profesionálnych vodičov či rozsiahlej siete malých firemných pobočiek.

Prehľad virtuálnych terminálov

Virtuální terminál

Virtuálny terminál

Všetka komunikácia prebieha len pomocou počítača, inteligentného telefónu alebo tabletu. Hardvérovú čítačku nahradí virtuálny terminál, ktorý je súčasťou aplikácie SYSDO, a to ako webovej, tak aj mobilnej verzie. Verifikácia užívateľa prebieha zadaním hesla.

SYSDO terminál

SYSDO terminál

Mobilná aplikácia „SYSDO terminál“ slúži ako bežný terminál, kde sa každý uživateľ prihlasuje pomocou svojho PIN kódu. Narozdiel od virtuálneho terminálu tak zariadenie s nainštalovaným SYSDO terminálom slúži všetkým užívateľom. Zariadenie, spravidla tablet, môže byť napevno nainštalované na stene priamo pri vchode do vašej firmy a plne tak nahradiť úlohu klasického dochádzkového terminálu.

Propojení s elektronickou knihou jízd AutoGPS

AutoGPS prepojenie

Táto forma virtuálneho terminálu je vhodná napríklad pre záznam dochádzky profesionálnych šoférov, alebo zamestnancov každodenne využívajúcich firemný vozový park.

Virtuálny terminál
SYSDO terminál
AutoGPS prepojenie