Naša spoločnosť

Spoločnosť Eurosat CS so sídlom v Brne, je rýdzo českou obchodnou spoločnosťou založenou v roku 1995. Od samého začiatku existencie sa firma zameriava na veľkoobchodný predaj zabezpečovacej techniky, sledovacej techniky a prístupových systémov.

V tejto oblasti Eurosat CS podniká aj naďalej, avšak v posledných rokoch v spoločnosti vzniklo silné softvérové oddelenie, ktoré sa venuje vývoju on-line aplikácií zameraných na riešenie problémov súvisiacich s pôvodnou oblasťou podnikania.

Spoločnosť vyvinula obľúbený a v súčasnej dobe veľmi rozšírený systém AutoGPS, ktorý už svojimi možnosťami prekročil rámec obyčajnej elektronickej knihy jázd, ktorý mu bol pôvodne vymedzený. Systém AutoGPS je v súčasnej dobe „vlajkovou loďou“ produktov softvérového oddelenia.

Dochádzkový systém SYSDO má tento úspech napodobniť. SYSDO bolo navrhnuté s dôrazom na jednoduchosť a prehľadnosť ovládania, a ako je u nás už zvykom, vďaka cloudovej technológii je veľkou prednosťou nášho dochádzkového systému cenová dostupnosť.

Sídlo naší společnosti

Kontaktný formulár