Často kladené otázky

Systém je vyvíjaný a pripravený pre malé a stredne veľké firmy, ale vo svojej podstate nič nebráni tomu ho nasadiť aj vo veľkých spoločnostiach.
Počet čítačiek nie je obmedzený.
Čítačky sú v systéme predinštalované a po pripojení k internetu sa automaticky prihlási do SYSDA. Terminál je tak prakticky okamžite pripravený na použitie.
Počet užívateľov nie je obmedzený.
Áno, systém je na také prepojenie pripravený. Pre najväčšie účtovné programy už je všetko zariadené, ak používate nepodporovaný softvér tak sa spojíme s výrobcom a všetko pripravíme. Nejedná sa o zložitý zásah.
Áno, dodávame autonómny prenosný terminál ktorý pracuje on-line. Pokiaľ nie je GSM signál, pracuje v režime off-line.
Áno, súčasťou systému SYSDO je aj virtuálny terminál. Jeho užívanie je možné priradiť ľubovoľnému užívateľovi.
Áno, niekoľko variantov je prednastavené, ostatné sa môžu ľahko doplniť a nastaviť.
Pokiaľ je u zamestnanca nastavený pracovný plán, systém kontroluje nastavený rozsah príchodu a v prípade nezhody pošle e-mailom upozornenie. Potom je na Vás či si také „chyby“ opraví sám zamestnanec, alebo určená osoba s oprávnením.
Áno, takých stavov môže byť neobmedzene. SYSDO má už tie najdôležitejšie prednastavené (príchod, odchod, pauza, lekár, služobná cesta, WC ….)
Nie je potrebné nič zálohovať. SYSDO je webová aplikácia a systém beží na našich serveroch, ktoré sú zálohované. Nemusíte sa o nič starať.
Áno, systém je založený na systéme cloudu. Kdekoľvek ste v dosahu internetu môžete sa do systému SYSDO prihlásiť.
Áno, všetko je o nastavení oprávnenia.
Áno, vyskúšať aplikáciu si môžete s naším demo účtom. Pokiaľ Vás systém zaujal, máme pre Vás ponuku vyskúšanie systému SYSDO na 60 dní úplne zadarmo a bez záväzkov.
Náš dochádzkový systém pomocou identifikácie odtlačku prsta a snímanie tváre nezhromažďuje biometrické údaje. Systém je založený na matematickom algoritme zostavujúci vlastný kód, ktorý je následne uložený a možno ho použiť len v tomto systéme. Spätná rekonštrukcia na biometrický údaj nie je možná. Tento kód už nemožno považovať za biometrický a nedochádza k uchovávaniu citlivého údaja.
Nie je, pretože neuchovávame žiadne biometrické / citlivé údaje, ale len kód, ktorý sa spätne nedá rekonštruovať na biometrický údaj. To platí pre identifikáciu odtlačku prsta alebo snímania tváre. Výnimkou je použitie fotografie z čítačky, ktorá pre fungovanie systému nie je potrebná. Jedná sa len o grafický doplnok, ktorý je využitý napríklad v prehľade prítomnosti. Používanie fotografií možno zakázať.
Často kladené otázky